Tesla Saver Eco opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena

Tesla Saver Eco opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena
3.7 (73.33%) 6 votes

Tesla Saver ECO - niższe rachunki - cena - działanie Ile razy w swoim życiu dostałeś rachunek za prąd, który kazał Ci się zastanawiać nad tym, skąd wzięły się poniższe kwoty? Krótkie badanie ankietowe wykazało, że większa część z nas nie jest w stanie zrozumieć pochodzenia poszczególnych kwot, zaś wszelkie zasady matematyki giną na etapie prób obliczania zużycia. 

Tesla Saver Eco to urządzenie oszczędzające zużycie prądu.Tesla Saver Eco to urządzenie oszczędzające zużycie prądu.

PROMOCJA -50%

SPRAWDŹ TO!

www.teslasavereco.pl

Teoretycznie wszystko brzmi szalenie prosto – mamy urządzenie, o konkretnym poborze mocy, na przykład 2 kilowaty. Urządzenie to pracując przez godzinę bez przerwy, generuje zatem 2 kilowatogodziny. W ciągu miesiąca dane urządzenie pracuje 30 godzin i zużycie powinno wynosić dokładnie 60 kilowatogodzin + koszty dystrybucji.

Tymczasem otrzymywane rachunki są często nawet 2 razy większe w stosunku do wyliczeń, jakie przyjęliśmy za jasne i oczywiste.

PROMOCJA - 50% Tesla Saver Eco - KUP JUŻ DZIŚ

Jeśli też odczuwasz tego typu frustrację, to być może nadszedł czas, na wdrożenie odpowiedniego działania. Jest bowiem dostępny na rynku produkt, który pozwala zmniejszyć rachunek o nawet 50-75 %. Mowa o Tesla Saver Eco. Jakie jest funkcjonowanie tego produktu?

Jakie rezultaty jesteśmy w stanie dzięki niemu osiągnąć? Tego dowiedzieć można się z poniższego artykułu. Warto również odwiedzić stronę producenta, pod adresem www.teslasavereco.pl.

Tesla Saver Eco polska – Efekty – DziałanieTesla Saver Eco polska - Efekty - Działanie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zjawiskiem zwarcia? Dlaczego posiadając tak wielką wiedzę o energii elektrycznej, ciągle stosujemy zabezpieczenia i borykamy się z różnego rodzaju awariami? Okazuje się bowiem, że nasza wiedza na temat funkcjonowania energii elektrycznej jest bardzo duża, jednakże to sama energia jest niezwykle trudna do opanowania. W każdym sprzęcie pobierającym prąd znajduje się szereg bezpieczników i oporników, które starają się go uporządkować na miarę swoich skromnych możliwości. Sama ilość awarii świadczy doskonale o chaotyczności samego zjawiska.

Sprawy jego uporządkowania zdecydowanie nie ułatwia sama natura tego zjawiska. Prąd porusza się bowiem skokami i nie “płynie” cały czas w obwodach, znajdując się raczej w każdym momencie do pobrania w sieci. Oznacza to, że kiedy zaczynamy pobór mocy, na przykład włączając urządzenie, to dopiero wtedy energia zostaje pobrana w sieci i na zasadzie przyciągania, niejako “wessana” przez urządzenie. Oczywiście całe zjawisko odbywa się błyskawicznie, ale jego natura jest niezmienna – w momencie załączenia zasilania, rozpoczyna się bieg prądu do urządzenia i napędzanie jego działania. W momencie wyłączenia, pobór zostaje odcięty.

PROMOCJA - 50% Tesla Saver Eco - KUP JUŻ DZIŚ

I tutaj dość istotna kwestia – a co z energią pobraną, lecz nie wykorzystaną? Przeszła ona już przez licznik i została nam naliczona. Jednakże ta pobrana nie zostaje przez nas wykorzystana i dosłownie docierając do urządzenia już wyłączonego – rozprasza się w sieci. Jednym słowem – ulega zmarnowaniu.

Nie jest to jedyne negatywne zjawisko. Kiedy uruchamiasz urządzenie, które otrzymuje skokowe napięcie, zauważysz, że występuje efekt jego nagrzewania. Przecież tak naprawdę nie chcesz mieszkania ogrzewać telewizorem czy lodówką, gdyż jest to nieefektywne. Tak się jednak dzieje, gdyż nie cały prąd pobrany przez urządzenie może być wykorzystany w trakcie jego pracy. Tak jak w przypadku rozpraszania w obwodach, tak i w urządzeniu zachodzi ten sam proces i otrzymujemy z naszej niewykorzystanej energii efekt cieplny, będący raczej jej zmarnowaniem.

Nic więc dziwnego, że postanowiono problem ten rozwiązać. Oczywiście nie można zmienić całego nagle tego, jak działa prąd w obwodach. Jest to niemożliwe, dopóki nasza wiedza o samej energii nie wzrośnie i nie wymyślimy alternatywnych dróg jej dystrybucji. Można jednak z wykorzystaniem obecnej technologii opracować rozwiązanie nieco odmienne. Tym tokiem myślenia podążano, opracowując Tesla Saver Eco, a następnie badając działanie i efekty stosowania tego rozwiązania.

Polska strona producenta opisuje dokładnie funkcjonowanie, więc przyjrzyjmy się temu nieco bliżej. Otóż omawiane rozwiązanie znajdujące się w obiegu, stale pobiera niewielką ilość energii elektrycznej z sieci.

Dzięki swojej budowie, urządzenie redukuje w tym czasie wszelkie szumy i niepotrzebne pobory, dodatkowo porządkując prąd. W momencie uruchomienia dowolnego sprzętu w sieci, rozpoczyna się pobór mocy do tego urządzenia. Z uwagi na magnetyczne właściwości prądu, w pierwszej kolejności pobierana jest energia znajdująca się bliżej – czyli w omawianym urządzeniu. W tym samym czasie, omawiane rozwiązanie również generuje zapotrzebowanie z sieci i pobiera kolejną dawkę energii. Dzięki temu, do samego sprzętu dociera jedynie wcześniej uporządkowany prąd. Takie działanie Tesla Saver Eco przynosi bardzo ciekawe efekty. Polska strona producenta dość wyraźnie je opisuje. W pierwszej kolejności zatem zmniejsza się efekt cieplny, czyli ilość prądu rozproszonego w samym sprzęcie. W drugiej kolejności zmniejsza się ilość prądu rozproszonego w obwodach, bowiem niewykorzystany prąd jest z powrotem wciągany przez omawiane rozwiązanie, by w razie potrzeby oddać tą energię dalej. Dzięki temu podstawowym rezultatem jest spadek kwoty rachunku za prąd często nawet o 50-75 %.

PROMOCJA - 50% Tesla Saver Eco - KUP JUŻ DZIŚ

Jest jeszcze jeden efekt stosowania omawianego produktu, który jest co prawda efektem dodatkowym, jednak bardzo istotnym. Otóż zmniejszenie efektu cieplnego i uporządkowanie prądu prowadzi do spadku awaryjności sprzętu i liczby usterek. W długim okresie stosowania spadek jest tak znaczący, że można wprost mówić o dodatkowych oszczędnościach. Na ten temat więcej przeczytać można na stronie producenta, pod adresem www.teslasavereco.pl.

Tesla Saver Eco opinie – jak stosować – forum

Tesla Saver Eco opinie - jak stosować - forum

Dokonamy teraz przeglądu tego, jakie są opinie na forum wśród użytkowników o Tesla Saver Eco. Zanim jednak przejdziemy do tego, przyjrzymy się temu jak stosować to urządzenie w celu maksymalizacji osiąganych rezultatów.

Kwestia stosowania produktu pozwoli poznać nam głębiej naturę jego działania i możliwe do osiągnięcia dzięki niemu rezultaty. Cały proces stosowania zamyka się w kwestii wpięcia stosownego urządzenia do instalacji.

Od tego momentu następuje pobór mocy i porządkowanie prądu przez urządzenie, zaś instalacja wykorzystuje prąd bezpośrednio z wpiętego do sieci urządzenia. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż ilość porządkowanego prądu przez jedną sztukę omawianego produktu jest ograniczona.

Oznacza to, że dla małej instalacji z kilkoma mało energochłonnymi urządzeniami, jedna sztuka produktu w zupełności wystarczy. Kiedy jednak pojawiają się urządzenia o dużym poborze, jak lodówka, klimatyzator, ekspres ciśnieniowy itp., to warto do każdego takiego sprzętu, w okoliczne gniazdko wpiąć jedną sztukę omawianego rozwiązania. Dzięki temu wydajność całej sieci wzrasta, a awaryjność wszystkich sprzętów spada.

PROMOCJA - 50% Tesla Saver Eco - KUP JUŻ DZIŚ

Mając przeanalizowane to jak stosować Tesla Saver Eco, sprawdźmy teraz jakie są opinie na forum o tym rozwiązaniu wśród jego użytkowników. Przyjrzymy się kilku wypowiedziom, które zamieszczamy poniżej. Pozwoli to na szersze zrozumienie działania prezentowanego rozwiązania.

gniazdek Tesla Saver Eco,Odkąd mamy w biurowcu wpięte w większości wolnych gniazdek Tesla Saver Eco, oszczędzamy kilka tysięcy złotych na samym prądzie, a do tego awaryjność sieci spadła o średnio 40 %, a sprzętu o prawie 30 %.

Przynosi to oszczędności w ogromnych ilościach, niewspółmiernych do inwestycji. Polecam z czystym sumieniem.

Anna, 34 l.

Tesla Saver Eco stosuję żeby obniżyć rachunki w swojej restauracji. Mam kilka piecy i piekarników elektrycznych oraz chłodni i lodówek, więc kiedy podłączę to wszystko, to licznik potrafi naprawdę przyprawić o zawał. Podpiąłem koło każdego sprzętu ten produkt i oszczędności zaczęły gromadzić się same. 50 % z kilku tysięcy robi wrażenie.

Robert, 34 l.

Używam produktu ze strony www.teslasavereco.pl tUżywam produktu ze strony www.teslasavereco.pl tylko w instalacji domowej, ale i tak dzięki temu kilkadziesiąt złotych co miesiąc zostanie. Zwrócił mi się w 3 miesiące, a teraz zarabia na siebie, więc mogę każdemu polecić.

Marzena, 29 l.

www.teslasavereco.pl prezentowany tamDogrzewam się prądem, więc w okresie grzewczym rachunki potrafią być koszmarnie wysokie.

Ale odkąd zakupiłem na stronie www.teslasavereco.pl prezentowany tam produkt, mam w tym okresie takie same rachunki jak miałem cały rok, a przez cały rok teraz są połowę mniejsze. Polecam każdemu!

Zbigniew, 57 l.

Z powyższych wypowiedzi dość wyraźnie wynika, że obok testów labolatoryjnych, same wypowiedzi użytkowników na temat produktu potwierdzają jego skuteczność i jakość.

To właśnie wypowiedzi zadowolonych klientów są danymi o produkcie o najwyższej jakości, gdyż świadczą za jego skutecznością. Więcej informacji o produkcie i dodatkowe wypowiedzi można znaleźć na stronie www.teslasavereco.pl.

Tesla Saver Eco Strona producenta – gdzie kupić – Cena

Przejdziemy teraz do kwestii zakupowych. Zaczniemy od krótkiego, lecz dobitnego oświadczenia, które powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kwestia gdzie kupić Tesla Saver Eco jest prosta – tylko strona producenta, pod adresem www.teslasavereco.pl. oferuje taka możliwośc. Cena produktu w tym miejscu to 339,94 zł. Tego typu ujednolicenie dystrybucji ma na celu wyeliminowanie ryzyka zakupu podróbki, mogącej uszkodzić instalację elektryczną w domu lub lokalu.

Ponadto takie rozwiązania znacznie upraszcza cały proces. Ujednolicenie dystrybucji pozwoliło na wysokie sprofilowanie domeny oferującej produkt. Dzięki temu cały proces zakupowy przebiega bardzo prosto i szybko, a użytkownik jest prowadzony krok po kroku dzięki prostym instrukcjom. Pozwala to na obsługę portalu nawet osobom o mniejszych umiejętnościach obsługi komputera.

PROMOCJA - 50% Tesla Saver Eco - KUP JUŻ DZIŚ

Ponadto wysokie sprofilowanie pozwoliło na sporą automatyzację całego procesu.

Dzięki temu proces składania zamówienia i dostawy produktu jest szybki i sprawny, a zaoszczędzone w ten sposób środki zostały przekazane na poczet funduszu marketingowego, z którego urządzane są promocje, pozwalające zakupić produkt w częstych przecenach sięgających 50 %. Ponadto producent daje gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy nawet do 44 dni po zakupie – w sam raz by już w jednym okresie rozliczeniowym przekonać się o skuteczności produktu na własnej skórze.Tesla Saver Eco Strona producenta - gdzie kupić - Cena

Dlatego też kwestia gdzie kupić Tesla Saver Eco jest prosta – tylko strona producenta, gdzie cena dzięki licznym promocjom jest niezwykle atrakcyjna. Warto odwiedzić więc witrynę www.teslasavereco.pl i przekonac się samemu.

Tesla Saver Eco ceneo – allegro

Nie da się ukryć, że mamy swoje nawyki zakupowe, które niełatwo się zmieniają. Mimo dość uważnego omówienia kwestii zakupowych jakie występują przy chęci nabycia omawianego rozwiązania, często pojawiają się w sieci zapytania o to, czy Tesla Saver Eco znajduje się na ceneo lub na allegro. Wydaje się to logiczne zapytanie, jednakże kryje pułapkę swoistego rodzaju.

Otóż oba te źródła bardzo często oferują na sprzedaż produkty podobne, lecz nieoryginalne. Wynika to z faktu, iż nie przebiega żadna kontrola sprzedających poza zwykłymi sprawami formalnymi typu kwestii rejestracji firmy. Zakup produktu będącego podróbką rodzi duże ryzyko uszkodzenia sieci, po jego wpięciu do niej.

PROMOCJA - 50% Tesla Saver Eco - KUP JUŻ DZIŚ

Żeby więc uniknąć pomyłek i nieścisłości, dystrybucja Tesla Saver Eco nie opiera się o ceneo lub allegro, wręcz dyskwalifikując tego typu portale i opierając się jedynie o dystrybucję w oparciu o stronę producenta, znajdującą się pod adresem www.teslasavereco.pl.

Podsumowanie

Nadmierne wydatki na prąd mogą bardzo mocno uszczuplić nasz budżet. Najgorsze jednak w tym jest to, że płacimy za coś, czego fizycznie nie mamy nawet szans zużyć. A przynajmniej nie mieliśmy do tej pory, gdyż od teraz nie tylko wykorzystanie naszego prądu wzrośnie, co doprowadzi do spadku kwot z rachunków nawet o 5-75 %, ale również zmniejszy się awaryjność naszego sprzętu. Wystarczy zastosować Tesla Saver Eco. Jest to laboratoryjnie przetestowany i skuteczny produkt, który ściąga energię z sieci do siebie w pierwszej kolejności., a następnie już uporządkowaną, oddaje do wykorzystania przez inne podpięte do sieci urządzenia, dzięki niemu spada więc ilość rozpraszanego prądu i awaryjność urządzeń.Tesla Saver Eco ceneo - allegro

Dzięki takiemu działaniu produktu, cieszy się on bardzo pozytywnymi opiniami wśród swoich użytkowników. pozwoliło to im na znalezienie sporych oszczędności w domowym lub firmowym budżecie zarówno przy redukcji rachunków za prąd jak i za naprawy sprzętu.

Omawiane rozwiązanie można swobodnie zakupić na specjalnej do tego celu przeznaczonej platformie zakupowej, znajdującej się pod adresem www.teslasavereco.pl.

Zakupy tam wiążą się z bezpieczeństwem nabycia produktu oryginalnego i działającego zgodnie z opisem, czego nie można powiedzieć o innych źródłach zakupowych, których najlepiej unikać, by nie narazić się na ryzyko nabycia podróbki mogącej zaszkodzić naszej sieci. Zakupić omawiane rozwiązanie w tym miejscu warto również z tego względu, iż liczne promocje pozwalają na nabycie rozwiązania często w mocno obniżonych, promocyjnych cenach, zaś gwarancja satysfakcji i zwrotu środków nawet do 44 dni po transakcji to dodatkowe bezpieczeństwo całego procesu.

PROMOCJA - 50% Tesla Saver Eco - KUP JUŻ DZIŚ

Jeśli chcesz więc znaleźć oszczędności w domowym budżecie dzięki redukcji rachunków za prąd i naprawy sprzętów, powinieneś się wzorem mieszkańców zachodu przełączyć na tryb eko i nabyć Tesla Saver Eco, by zacząć liczyć oszczędności już od pierwszego dnia od umieszczenia urządzenia w sieci.

14 komentarzy
 1. Reply
  enrico Styczeń 11, 2018 at 5:20 pm

  To naprawdę działa! Mam spadek rachunku o 30 % w stosunku do zeszłego miesiąca 🙂 dla mnie bomba 🙂

  • Reply
   helen Styczeń 16, 2018 at 12:32 pm

   Trochę słabo… 😛 ja mam średnie oszczędności na poziomie 40-50 %, a na stronie http://www.teslasavereco.pl wspomina się nawet o 75 % 🙂 ciekawe jak tego dokonać 🙂

   • Reply
    juliet Luty 15, 2018 at 5:23 pm

    Jak to jak dokonać? Przede wszystkim oszczędności rosną w miarę wzrostu zużycia. Dużą część rachunku zajmują przede wszystkim opłaty dystrybucyjne – a one są w miarę stałe. Im większe jest zużycie i im większą część rachunku stanowi, tym większe są oszczędności 🙂

    • magnar Luty 19, 2018 at 3:43 pm

     Właśnie 🙂 te urządzenie oszczędza prąd, ale stałych opłat nie zbije, bo są narzucone przez państwo 🙂

    • kali Marzec 12, 2018 at 5:26 pm

     Super! Dzięki!

    • marcel Marzec 12, 2018 at 5:16 pm

     Jak masz coś, co pobiera dużo energii, to warto mieć jedno urządzenie obok 🙂 do standardowej instalacji jedno powinno wystarczyć 🙂

    • kali Marzec 11, 2018 at 5:24 pm

     To musi być przy każdym urządzeniu? Czy jak?

    • michas Luty 27, 2018 at 3:01 am

     Dokładnie 🙂 mam na lokalu dwa klimatyzatory i średnio 60% mniejszy rachunek dzięki Tesla Saver Eco 🙂

 2. Reply
  grande Styczeń 19, 2018 at 9:00 am

  Podziwiam tego, kto wpadł na pomysł tak zmyślnego urządzenia 🙂 najważniejszy jest spadek ilości usterek – jest on mocno zauważalny 🙂

  • Reply
   hulk Styczeń 26, 2018 at 7:08 am

   Jaki masz średni spadek? Jakoś jest to policzone?

   • Reply
    grande Styczeń 31, 2018 at 5:22 pm

    Mam starą instalację i przy średnim obciążeniu jedno wybicie korków w tygodniu tak mniej wiecej. Odkąd stosuję Tesla Saver Eco, czyli od dwóch miesięcy, miałem jedno wybicie 🙂 to chyba świadczy najlepiej 🙂

    • hulk Luty 4, 2018 at 2:12 am

     Zdecydowanie 🙂 a usterki sprzętowe?

    • hulk Luty 12, 2018 at 9:00 am

     To tak jak u mnie 🙂 świetna sprawa 🙂

    • grande Luty 9, 2018 at 12:12 am

     Nie zachodzą już

ZOSTAW ODPOWIEDŹ