Slimetrol – opinie – forum – strona producenta – allegro – efekty – gdzie kupić – cena

Slimetrol – opinie – forum – strona producenta – allegro – efekty – gdzie kupić – cena
4.9 (97.44%) 86 votes

Slimetrol - forum - opinie  - jak stosować

Chęć utraty wagi dotyczy bardzo szerokiej części praktycznie każdego społeczeństwa. Wynika to z faktu, iż stosunkowo duży procent ludzi w krajach wysoko rozwiniętych i rozwijających się cierpi na nadwagę.

Ta zaś nie tylko jest problemem niekorzystnego wyglądu. Jest to przede wszystkim kwestia zdrowotna.

Udogodnienia dostawcy znanych i znanych produktów oraz proste hiperłącza transportowe

Każdy bowiem nadmiarowy kilogram to dodatkowe ryzyko groźnych powikłań zdrowotnych. Mówimy tutaj z jednej strony o sprawach mniejszej wagi, takich jak zwiększone obciążenie dla naszych kończyn czy męczenie się podczas wysiłku, jak i o sprawach wagi zdecydowanie donioślejszej, takich jak powikłania zdrowotne takie jak nadciśnienie tętnicze czy wpływ na rozwój miażdżycy, choroby wieńcowej i zwiększone ryzyko wystąpienia zawału serca.

PROMOCJA - 50% Slimetrol - KUP JUŻ DZIŚ

Niestety, dotychczasowe metody utraty wagi nie nadawały się do użytku zawsze i przez każdego. Bowiem nie każdemu jest dane posiadanie na tyle silnego organizmu, by mimo nadwagi uprawiać sport lub wdrażać dietę.

Czasem trzeba, również ze względu na brak czasu, postawić na rozwiązanie, które pozwala na utratę wagi bez nakładu czasu oraz ćwiczeń. Takim rozwiązaniem ma być właśnie Slimetrol. Czy ten specyfik działa? Jakich efektów można się po nim spodziewać? Zapraszamy do niniejszego przeglądu tego rozwiązania.

Slimetrol  – polska – efekty – działanie

Na początek przyjrzymy się temu, jakie w założeniu ma być działanie Slimetrol. Producent bowiem opisuje bardzo szerokie efekty, wynikające z pracy Slimetrol, jednakże chcielibyśmy odnieść się do tych informacji.

PROMOCJA - 50% Slimetrol - KUP JUŻ DZIŚ

Slimetrol  - polska - efekty - działaniePolska strona o Slimetrol dość dokładnie analizuje wszystkie aspekty funkcjonowania tego rozwiązania. Sugeruje, że w wyniku jego stosowania można uzyskać następujące rezultaty:

 1. Spadek wagi nawet do 21 kg w ciągu miesiaca.
 2. Zmniejszenie poziomu złego cholesterolu LDL.
 3. Eliminacja cellulitu.

Obszar ten wydaje się dość szeroki. Co ciekawe, producent zapewnia właśnie taki poziom osiaganych rezultatów, opierając tę kwestię o oryginalny skład produktu, oparty jedynie o naturalne wyciągi oraz ekstrakty. Zanim poruszymy tę kwestię szerzej, przyjrzyjmy się, jakie są składniki Slimetrol:

PROMOCJA - 50% Slimetrol - KUP JUŻ DZIŚ

 1. Zielona herbata.
 2. Guarana.
 3. Kawa.

Jeśli przyjrzymy się składowi, to z pewnością przyznać musimy, że jest on naturalny, więc nie powinien powodować żadnych negatywnych efektów ubocznych. To co jednak istotniejsze, wpływ Slimetrol na odchudzanie, w oparciu o skład jest raczej znikomy. Mamy bowiem zieloną herbatę, która wspomaga odchudzanie i oczyszcza organizm, ale możemy się też jej napić samodzielnie.

To samo z kawą, która w połączeniu z guaraną powoduje delikatną utratę wagi, ale głównie ma za zadanie dodawać energii do ćwiczeń. Samorzutna utrata wagi jest więc średnio realna z tym specyfikiem. Dlatego też sugerujemy raczej skorzystanie z alternatywy, dostępnej pod adresem  www.sliminazer.pl.. A tymczasem przejdźmy do dalszych analiz omawianego rozwiązania.

Slimetrol – opinie – jak stosować – forum

Przeanalizujmy teraz jak stosować Slimetrol. Tego typu analiza może nam powiedzieć trochę więcej o tym rozwiązaniu oraz o jego wpływie na nasz organizm i osiąganych rezultatach. Przeanalizujmy więc tę kwestię.

PROMOCJA - 50% Slimetrol - KUP JUŻ DZIŚ

Slimetrol - opinie - jak stosować - forumOkazuje się, że Slimetrol ma formę kapsułek, co oznacza, że jego stosowanie zamyka się w przyjmowaniu tabletek zgodnie z zaleceniami producenta i popijanie ich szklanką czystej wody. Zalecana dawka dzienna to dwie kapsułki, co sprawia, że jedne opakowanie starcza na naprawdę niewiele. W zestawieniu ze skutecznością otrzymujemy rozwiązanie raczej średnio wydajne.

Kolejną sprawą, jest kwestia tego, jakie są opinie o Slimetrol na forum, wśród użytkowników tego rozwiązania. To właśnie wypowiedzi użytkowników produktu zawsze stanowią najlepsze źródło informacji o danym rozwiązaniu. Bowiem osoby użytkujące na co dzień dane rozwiązanie najlepiej zdają sobie sprawę z osiąganych dzięki niemu rezultatów oraz efektów.

Tym samym ich wypowiedzi stanowią nieocenione wprost źródło informacji. Poniżej zamieszczamy wypowiedzi o Slimetrol – zachęcamy gorąco do zapoznania się z nimi.

PROMOCJA - 50% Slimetrol - KUP JUŻ DZIŚ

Z powyższych wypowiedzi wyłania się obraz produktu utrzymany raczej w neutralnej tonacji. Z jednej strony jego użytkownicy wskazują pewne osiągnięte rezultaty w wyniku stosowania Slimetrol, z drugiej jednak są one raczej niewielkie i istnieje spora szansa, że wynikają z działania innych czynników, nie zaś z realnego wpływu omawianego produktu. Doprowadziło to do sytuacji, że nawet w wypowiedziach użytkowników pojawia się rozwiązanie alternatywne w formie plastrów Sliminazer. Powiemy sobie o tym produkcie nieco więcej w dalszej części, a tymczasem zapraszamy już wstępnie do zapoznania się z nim na stronie www.sliminazer.pl.

Slimetrol – ceneo – allegro – apteka

Slimetrol - strona producenta - gdzie kupić - Cena

Slimetrol nie sprzedaje apteka, ani żadna aukcja na allegro czy portal na ceneo nie oferują tego produktu. Wynika to z faktu, iż sam producent zrezygnował z dystrybucji za pośrednictwem tego rodzaju platform i dystrybutorów.

Wynika to z faktu, iż bardzo często apteka, allegro czy ceneo, zamiast Slimetrol, oferowali w sprzedaży jego podróbkę, o oczywiście znacznie obniżonej skuteczności, co bardzo negatywnie wpływało na markę tego rozwiązania.

PROMOCJA - 50% Slimetrol - KUP JUŻ DZIŚ

Dlatego też producent, mając to na uwadze, ale również uwzględniając koszta dystrybucji, zdecydował się na rezygnację z pośrednictwa i uruchomił specjalny kanał sprzedaży.

Jak on funkcjonuje? Tego dowiedzieć można się z kolejnego akapitu.

Slimetrol – strona producenta – gdzie kupić – Cena

Gdzie kupić zatem Slimetrol? Strona producenta, to jedyne miejsce, gdzie cena produktu jest w miarę rozsądna. W pozostałych miejscach, wymienionych w poprzednim akapicie, nawet jeśli trafiłby się oryginalny produkt w wyniku odsprzedaży z uwagi na jego niską skuteczność, to najprawdopodobniej i tak byłaby to niekorzysta oferta, choćby z uwagi na dodatkową obsługę logistyczną i prowizje sprzedawców.

Biorąc pod uwagę jednakże wszystkie poruszone w całym naszym przeglądzie aspekty, powstaje zasadnicze pytanie, czy Slimetrol w ogóle opłaca się kupować? Produkt ten nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami, nie rokuje również zbyt wielu szans na realne efekty, choćby z uwagi na bardzo ubogi skład, który działa w zdecydowanie bardzo wąskim obszarze.

PROMOCJA - 50% Slimetrol - KUP JUŻ DZIŚ

Dlatego też, uwzględniając i obecnie panujące trendy i wypowiedzi użytkowników, być może warto rozważyć zakup mimo wszystko Sliminazer zamiast Slimetrol? Możliwe jest to na stronie  www.sliminazer.pl., a tymczasem przejdźmy do podsumowania niniejszego artykułu.

Nadwaga to była moja zmora przez większą część życia i mimo wszelkich starań, nie potrafiłam nic z nią zrobić. Na swoje 40 urodziny postanowiłam jednak wszystkich zaskoczyć. Przygotowania zaczęłam już 3 miesiące wcześniej i postawiłam na dietę, ćwiczenia oraz Slimetrol. W ciągu pierwszego miesiąca osiągnięte rezultaty były niemal zerowe! Mocno już załamana podpytałam się koleżanki i to ona zaproponowała mi Sliminazer ze strony www.sliminazer.pl. W samą porę, bo dopiero z tym specyfikiem zrzuciłam całe zaplanowane 15 kg nadmiarowej wagi i olśniłam gości.

Bogumiła, 40 l

Slimetrol - apteka - amazon - cenaZe Slimetrol zetknąłem się szukając skutecznego wsparcia w utracie wagi. Zakupiłem, gdyż skład wydawał mi się ciekawy i zacząłem stosować. Faktycznie zrzuciłem parę kilogramów i czułem się bardziej pełny energii przez co mogłem dłużej ćwiczyć, jednakże czy sam Slimetrol pomógł mi zrzucić kilogramy? Ciężko jest mi coś na ten temat powiedzieć – podejrzewam, że za wszystko odpowiadały moje intensywne ćwiczenia.

Damian, 34 l

Po miesiącu stosowania Slimetrol udało mi się zrzucić około 5 kg. Dla mnie był to wynik więcej niż fenomenalny, gdyż nigdy nie udało mi się go powtórzyć wcześniej lub nawet zbliżyć się do takiego efektu. Jednakże kiedy przez przypadek zakupiłem Sliminazer zamiast Slimetrol, myślałem, że to był błąd. Kiedy jednak osiągnięte rezultaty były jeszcze większe, uznałem, że to świetny wybór!

Patryk, 29 l

Slimetrol - skutki uboczne - tanieSlimetrol wykorzystuję raczej na zasadzie wsparcia energetycznego przy ćwiczeniach. Realnie bowiem próbowałam tego produktu w zupełnym oderwaniu od ćwiczeń oraz diety i muszę przyznać, że nie ma to racji bytu. Osiągnięte rezultaty to może z kilogram w miesiąc? Dla mnie to zdecydowanie za mało.

Anna, 37 l

Podsumowanie

Slimetrol miał szansę stać się dobrym produktem na utratę wagi, ale producent popełnił kilka kardynalnych błędów i zbyt mocno oparł się o jeden obszar wpływu, zamiast o kilka.

Sugerujemy więc rezygnację z tego rozwiązania na koszyść plastrów Sliminazer.

Działanie Sliminazer jest szersze niż Slimetrol, zaś efekty jego stosowania również są znacznie bardziej realne. Polska strona o Sliminazer wskazuje co różni go od Slimetrol. W pierwszej kolejności jest to skład, który w Sliminazer prezentuje się następująco:

 1. Ekstrakt z guarany.
 2. Wyciąg z pieprzu Cayenne.
 3. Kwas hydroksycytrynowy.
 4. Ekstrakt z zielonej herbaty.
 5. Jagody Acai.
 6. L-kartynina.

Tylko spoglądając na skład tego rozwiązania, otrzymujemy realną odpowiedź odnośnie jego jakości. Sliminazer ma te same składniki co Slimetrol, ale dodatkowo ich działanie wspierane jest przez dodatkowe elementy. Dzięki temu Sliminazer realnie wspomaga metabolizm, spala tłuszcz, podnosi poziom energii i zmniejsza przyswajanie tłuszczu. Ponadto generuje cały szereg efektów, które jeszcze bardziej podnoszą efektywność tego rozwiązania.

Sliminazer jest również łatwiejszy w użyciu, jeśli chodzi o kwestię jak stosować, w porównaniu do Slimetrol. Jest to bowiem nie produkt w formie kapsułek a plastrów. Oznacza to, że naklejamy ów plaster w stosowne miejsce i na tym sprawa zasadniczo się kończy. W praktyce jednak warto tutaj wspomnieć o jeszcze jednym, niezwykle ważnym szczególe. Otóż forma plastrów sprawia, że ze Sliminazer składniki aktywne przenikają przez skórę bezpośrednio do układu krwionośnego i są rozprowadzane po całym ciele. Tymczasem z uwagi na formę kapsułek, składniki Slimetrol muszą przebyć znacznie dłuższą drogę, przez układ pokarmowy. Dlatego to dodatkowo świadczy na korzyść Sliminazera.

Opinie o Slimetrol na forum, wśród użytkowników tego rozwiązania również wskazują, że produkt ten nawet wśród swoich użytkowników nie cieszy się zbytnią popularnością. To właśnie część wypowiedzi jako pierwszych zasugerowała alternatywę dla Slimetrol w formie Sliminazer, z uwagi na lepsze wyniki stosowania i łatwiejszy sam proces. Dodatkowe wypowiedzi o Sliminazer znaleźć można na stronie  www.sliminazer.pl..

Na pytanie, gdzie kupić Sliminazer, odpowiedź jest ta sama co przy Slimetrol – strona producenta, do tego przeznaczona, znajdująca się pod adresem  www.sliminazer.pl.. Znajdująca się tam w pełni profesjonalna platforma zakupowa pozwala nabyć Sliminazer szybko i wygodnie. Co ciekawe, obecnie panuje tam promocja, która sprawia, że cena Sliminazer jest korzystniejsza niż Slimetrol. Akcja pozwala bowiem nabyć produkt ze zniżką sięgającą 50 %. Mając na względzie pełną analizę obu produktów – ich skuteczności oraz subiektywnej jakości, należy stwierdzić, że Sliminazer jest znacznie rozsądniejszym i lepszym wyborem, gwarantującym mierzalne i spore rezultaty. Dlatego jeśli borykasz się z nadwagą, zaserwuj sobie skuteczną odpowiedź w postaci tych plastrów, a będziesz zadowolony.

12 komentarzy
 1. Reply
  Anusia Kwiecień 28, 2018 at 9:04 am

  Dobrze, że wreszcie ktoś podjął ten temat i porównał oba produkty z uwagi na ten sam obszar działania i podobną nazwę 🙂 zwłaszcza, że wielu użytkowników może mylić oba produkty, a Slimetrolem to w ogóle nie warto zawracać sobie praktycznie głowy 🙂 szkoda czasu 🙂

  • Reply
   Nona Kwiecień 30, 2018 at 12:04 pm

   To Slimetrol faktycznie jest tak słabym rozwiązaniem? Bo zastanawiałem się nad jego zakupem, ale w sumie ten artykuł mnie trochę zniechęcił :/

   • Reply
    Anusia Maj 2, 2018 at 7:25 pm

    Bo taki był jego cel w sumie 🙂 nie ma sensu wydawać niepotrzebnych pieniędzy na Slimetrol, skoro osiągane rezultaty są raczej mocno średnie 🙂 a można spokojnie w podobnej cenie mieć coś, co działa naprawdę i dodatkowo bezinwazyjnie dla naszego ciała, bo ma formę plastrów 😉

    • Nona Maj 10, 2018 at 1:45 am

     To faktycznie nie ma sensu bawić się ze Slimetrol i lepiej od razu postawić na Sliminazer 🙂 teraz przynajmniej mam tę sprawę dokładnie przedyskutowaną i przeanalizowaną 🙂 muszę zrzucić parę kilo więc postawię na plastry Sliminazer, skoro tak wiele osób je poleca 🙂 dzięki serdecznie za pomoc!

    • Anusia Maj 8, 2018 at 2:03 pm

     Lepiej bym tego nie ujęła 🙂 dokładnie to miałam na myśli 🙂

    • Gina Maj 6, 2018 at 12:47 pm

     Slimetrol http://www.sliminazer.pl pozwala schudnąć, ale są to raczej mierne rezultaty i zawsze wymagają mocnego wsparcia w formie diety lub innych aktywności. W rezultacie ciężko ocenić, jak skuteczny jest Slimetro. A ze Sliminazer sprawa jest prosta – pozytywne wypowiedzi ekspertów oraz użytkowników jasno określają, czego można się spodziewać po tym produkcie 🙂 kwestia bezinwazyjności została opisana w artykule, a chodzi oczywiście o to, że aktywne elementy przenikają przez skórę z plastrów Sliminazer, więc docierają szybciej i nie zakwaszają organizmu oraz nie dostarczają toksyn 🙂

    • Nona Maj 4, 2018 at 2:57 pm

     Ale to Slimetrol nie działa w ogóle, czy bardzo słabo? Dlaczego tyle się mówi o nieinwazyjnym Sliminazer?

 2. Reply
  Lutka Maj 12, 2018 at 4:06 pm

  Stosowałam różne specyfiki, zawsze rezygnując z tych, które nie przyniosły żadnych efektów i wymieniając je na inne, które, miałam nadzieję, wreszcie zadziałają. Slimetrol już dawno poszedł w odstawkę, bo przy takiej cenie i ilości tabletek te parę kilo mniej to śmiech na sali 🙂 a Sliminazer chwilowo się mocno trzyma, bo naprawdę przynosi fajne efekty 🙂

 3. Reply
  Pola Maj 14, 2018 at 3:42 am

  Korzystałam ze Slimetrol i zdecydowanie NIE polecam. Szkoda czasu i pieniędzy, zwłaszcza, że w tej samej cenie można nabyć znacznie lepsze rozwiązanie, które przynosi zdecydowanie większe rezultaty 🙂

 4. Reply
  Jula Maj 16, 2018 at 10:08 pm

  Też wymieniłam Slimetrol na Sliminazer i dopiero wtedy moje odchudzanie naprawdę wyniosło się na wyższy poziom, gdyż kilogramy uciekały praktycznie z tygodnia na tydzień. Ze Slimetrol to było raptem parę kilo w parę tygodni, czyli zdecydowanie za mało dla takiego rozwiązania!

 5. Reply
  Tunik Maj 18, 2018 at 1:04 pm

  Stosuję Sliminazer od zaledwie dwóch tygodni i moja waga jest mniejsza niemal 10 kg! Dla mnie to super sprawa, jeśli chodzi o skuteczność tego produktu – wiem, że nie potrzeba mi teraz żadnych dodatkowych suplementów, tylko skorzystam z tych plastrów, a waga leci sama!

  • Reply
   Ronda Maj 20, 2018 at 11:24 pm

   Dokładnie 🙂 zamiast diet i ćwiczeń, Sliminazer, a wszystko dzieje się samo! Też polecam ten produkt z czystym sumieniem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ