Energy Saver Pro opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena

Energy Saver Pro opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena
4.9 (97.78%) 90 votes

Energy Saver pro - Allegro - forum - Amazon Jeśli przyjrzymy się kiedyś zjawisku wyładowań elektrycznych w czasie burzy, rychło dojdziemy do wniosku, że sama energia elektryczna to niesłychanie chaotyczne zjawisko i skrajnie nieuporządkowane.Łudzilibyśmy się, jeśli uznalibyśmy, że w naszej domowej instalacji sprawa ma się inaczej.

Prąd nie jest zjawiskiem ani stałym, ani uporządkowanym.

Energy Saver Pro może obniżyć twoje rachunki za prąd!Energy Saver Pro może obniżyć twoje rachunki za prąd!

PROMOCJA -50%

SPRAWDŹ TO!

www.energysaverpro.pl

Wszystkie parametry prądu, jakimi operujemy, takie jak natężenie prądu, napięcie prądu czy nawet opór świadczą, iż sam prąd może być uporządkowany lepiej lub gorzej, ale nigdy nie będzie w pełni.

Wynika z tego dość istotna kwestia. Otóż okazuje się, że w wyniku tej chaotyczności prądu i braku jego uporządkowania, tradycyjne urządzenia wykorzystujące energię elektryczną, pobierają jej więcej z sieci, niż faktycznie zużywają do swojej zwyczajowej pracy. Nadmiar jest uwalniany i bezpowrotnie stracony, zaś zostaje po nim jedynie ślad w postaci tzw. efektu cieplnego lub, co gorsza, zawyżonego rachunku za prąd. Tymczasem można ten problem w dość prosty sposób rozwiązać, nie tylko obniżając swoje rachunki, ale również likwidując efekt cieplny oraz, co ciekawe, zmniejszając awaryjność urządzeń. Wystarczy zastosować nowe rozwiązanie, które przyszło do nas z zachodu. Mowa o Energy Saver Pro.

PROMOCJA - 50% Energy Saver Pro - KUP JUŻ DZIŚ

Jakie rezultaty przynosi stosowanie tego sprzętu? Jaka jest jego skuteczność? Te informacje znaleźć można w poniższym artykule. Dodatkowych wiadomości można z kolei szukać na stronie www.energysaverpro.pl

Energy Saver Pro polska – Efekty – DziałanieEnergy Saver pro - co to jest - działanie - instrukcja 

Prąd to nic innego jak cząsteczki przenoszące ładunek elektryczny przez coś, co możemy nazwać przewodnikiem. W przypadku burzy, takim przewodnikiem są cząsteczki powietrza. W instalacji elektrycznej mamy oczywiście różnego rodzaju kable. Żeby jednak takie przewodzenie mogło dojść do skutku, najpierw należy otworzyć pełen obieg. Oznacza to najzwyczajniej przyłączenie urządzenia do sieci, a następnie jego uruchomienie. W wyniku tego, powstaje zapotrzebowanie i dopiero wtedy przez przewód zaczyna płynąć energia elektryczna. Jednakże sam przepływ opiera się o swoistego rodzaju magnetyzm, czyli niedobór cząstek przyciąga je do siebie, w celu jego uzupełnienia. Oznacza to, że w wielu przypadkach do urządzenia dociera prąd już niepotrzebny, który zostaje pobrany i dodany do rachunku, lecz nie wykorzystany. W połączeniu z faktem, iż pobór przez urządzenie jest w miarę jednostajny, to same wykorzystanie prądu  uzależnione jest od różnych trybów pracy, dochodzi do sytuacji, w której pobrany zostaje prąd, którego nie ma w ogóle możliwości wykorzystać.

Chaotyczność zjawiska energii elektrycznej doskonale obrazuje sytuacja, do której doszło w tym roku. W styczniu 2018 roku bowiem obniżono w całej Unii Europejskiej  częstotliwość płynącego prądu z 50 Hz na 49,996 Hz.

PROMOCJA - 50% Energy Saver Pro - KUP JUŻ DZIŚ

Ta zmiana sprawiła, że wszystkie zegarki zasilane w całej Europie energią elektryczną “spóźniły się” w okresie od stycznia do marca o całe 6 minut. Takim wahaniom poddane są wszystkie urządzenia w naszym domu. Świadczy o tym nawet zakres napięcia, w którym dane urządzenie pracuje. Zakres zawsze zawiera górną i dolną granicę – najczęściej od 220-240 volt. Różnica potrafi wynieść nawet 10 % zatem.

Te wszystkie czynniki wydatnie wpływają na poziom zużytego przez Ciebie prądu oraz awaryjność Twoich urządzeń. Prąd bowiem pobrany w taki chaotyczny sposób przez dane urządzenie, a nie wykorzystany, wraca do sieci, ale rachunek za jego zużycie nie uwzględnia tego ruchu zwrotnego. Ponadto nieuporządkowanie prądu sprawia, że urządzenie często pobiera jego zawyżoną ilość, którą “magazynuje” w sobie. W efekcie możesz zauważyć, że telewizor z jednej strony wyświetla obraz, z drugiej zaś mocno grzeje. Nadmiar tego pobranego prądu nie tylko powiększa Twoje rachunki. Przede wszystkim jednak zwiększa awaryjność Twojego domowego sprzętu.

W odpowiedzi na ten problem opracowano na zachodzie oryginalne rozwiązanie, które wydatnie wspomaga pracę instalacji elektrycznej w Twoim domu. Jakie jest zatem działanie i jego efekty po podłączeniu Energy Saver Pro do sieci? Polska strona producenta opisuje dość dokładnie cały proces.

Energy Saver pro - opinie - ocena - zamówienieUrządzenie przyciąga prąd do siebie, z uwagi na swoje wpięcie i uruchomienie. Tam następuje jego zmagazynowanie i przepływ wewnątrz. Kiedy jakieś urządzenie w sieci wykazuje pobór, w pierwszej kolejności (z uwagi na bliskość) następuje spożytkowanie prądu zmagazynowanego w omawianym rozwiązaniu. Do samego sprzętu trafia więc uprzednio uporządkowany prąd i to w odpowiedniej ilości. Dlatego główne działanie Energy Saver Pro, to spadek zużycia prądu. Efekty jednak na tym się nie kończą. Polska strona producenta wskazuje również na fakt, iż dzięki większemu uporządkowaniu, zmniejszeniu ulega sam efekt cieplny oraz, co jeszcze ciekawsze, a co za tym idzie – awaryjność samego sprzętu.

Wspominaliśmy o samej stronie producenta. Z jej treścią zapoznać można się pod adresem www.energysaverpro.pl. A jeśli chodzi o to, jakie faktyczne rezultaty przynosi stosowanie tego urządzenia, to zapraszamy do kolejnego akapitu, w którym to obszernie wyjaśnimy.

Energy Saver Pro opinie – jak stosować – forum

W tym akapicie przeanalizujemy to, jak stosować Energy Saver Pro i jakie są opinie na forum o tym produkcie, wśród jego użytkowników. Pozwoli nam to na uzyskanie pełnego obrazu skuteczności danego rozwiązania.

PROMOCJA - 50% Energy Saver Pro - KUP JUŻ DZIŚ

Zaczniemy od samego stosowania produktu. Otóż jego użycie pozwala na osiągnięcie oszczędności w zużyciu prądu przez poszczególne urządzenia nawet do 50 %. Wystarczy wpięcie urządzenia do sieci, a na zasadzie zwykłego działania sprzętu elektronicznego, będzie ono pobierać z sieci i porządkować prąd. Dla mniejszych sprzętów, takich jak telewizor czy komputer dzięki temu zużycie spadnie o 17 do 30 %. Jeśli w sieci znajdują się sprzęty pobierające dużo energii w krótkim okresie, lub pracujące ciągle takie jak lodówka, klimatyzator, grzejnik elektryczny – wtedy, by zmaksymalizować osiągane korzyści sugerowane jest wpięcie po jednym produkcie przy każdym wysoce energochłonnym urządzeniu, w gniazdku obok. Dzięki temu sumaryczne oszczędności z całej sieci powinny przynieść nawet do 75 %. Zostało to potwierdzone nie tylko badaniami naukowymi.

Taką skuteczność potwierdzają również wypowiedzi użytkowników produktu. Kilka z nich zamieszczono poniżej. Warto się z nimi zapoznać, w celu pełniejszego zrozumienia specyfiki prezentowanego rozwiązania.

usłyszałem o Energy Saver Pro.Zużycie prądu to jeden z największych kosztów w mojej restauracji. Klimatyzatory, lodówki, chłodnie i ekspresy – kiedy wszystko idzie na pełnych obrotach, rachunek potrafi zawrócić w głowie. Nie wahałem się zatem, kiedy usłyszałem o Energy Saver Pro. Zacząłem od jednej sztuki, wpiętej koło klimatyzatora.

Po pierwszym rachunku od tego czasu, zaopatrzyłem się w jedno takie urządzenie przy każdym sprzęcie. W ciągu roku dzięki temu zatrzymam kilkanaście tysięcy złotych więcej w kieszeni, bo oszczędności sięgają kilkudziesięciu procent rachunku opiewającego na kilka dobrych tysięcy. Dla mnie to inwestycja z czystym zyskiem.

Michał, 39 l.

Prowadząc domowy budżet, zawsze szuka się oszczędności w taki sposób, by nikt nie ucierpiał, a jednocześnie by jak najwięcej zyskać. Kiedy odwiedziłam stronę www.energysaverpro.pl, prezentowany tam produkt wydawał mi się dobrym krokiem. Dziś, po ponad miesiącu stosowania twierdzę, że to była dobra decyzja. Oszczędności w ciągu roku zwrócą mi inwestycję kilkakrotnie, więc spokojnie mogę to nazwać jedną z najlepszych decyzji.

Katarzyna, 29 l.

Dzięki Energy Saver Pro zmniejszyliśmyDzięki Energy Saver Pro zmniejszyliśmy nie tylko rachunki w naszym biurowcu za prąd średnio o 20-30 %. Przede wszystkim w skali okresu jego stosowania, awaryjność sprzętu zmalała kilkukrotnie. Dla zespołu firm głównie pracującego na różnego rodzaju sprzęcie to zysk sam w sobie. Dzięki temu dosłownie jakością swoich biur zdeklasowaliśmy konkurencje. Dla mnie ten produkt to coś fenomenalnego i polecam go każdemu. Wierzę, że wkrótce każdy w swoim domu będzie miał te zmyślne urządzenie.

Grzegorz, 46 l.

Dzięki Energy Saver Pro zmniejszyliśmyO produkcie ze strony www.energysaverpro.pl dowiedzieliśmy się na zjeździe aktywistów w zakresie ochrony przyrody. Wiele się mówi o odnawialnych źródłach energii, ale niewiele o jej ekonomicznym wykorzystaniu.

Właśnie ten produkt, poprzez oszczędności na zużyciu energii elektrycznej jest prawdziwym krokiem milowym w zakresie właściwej ochrony naszej planety przed zniszczeniem.

Ponadto zmniejszona awaryjność sprzętu to jego dłuższa żywotność, co również przekłada się na oszczędność nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim tworzyw niezbędnych do wytworzenia kolejnego sprzętu. Dlatego te rozwiązanie to sprzęt, który powinien być obowiązkowo w każdym domu.

Michalina, 35 l.

Dokonanie analizy tego jak stosować Energy Saver Pro i jakie są opinie na forum wśród użytkowników tego produktu pozwala na wyciągnięcie wniosku, że prezentowane rozwiązanie działa skutecznie i przynosi wymierne korzyści w postaci oszczędności w zakresie zużycia prądu, ale również w zakresie spadku awaryjności sprzętu i kosztów związanych z jego naprawą. Więcej wypowiedzi można poznać pod adresem www.energysaverpro.pl

PROMOCJA - 50% Energy Saver Pro - KUP JUŻ DZIŚ

Energy Saver Pro Strona producenta – gdzie kupić – Cena

Skoro mamy do czynienia z tak skutecznym rozwiązaniem kwestii oszczędności na energii elektrycznej, warto rozważyć gdzie kupić Energy Saver Pro, by jego cena była odpowiednia. Strona producenta wydaje się tutaj jedyną alternatywą. Jest to  bowiem platforma zakupowa przygotowana tylko i wyłącznie do dystrybucji oryginalnego produktu.

Ta wysoka specjalizacja pozwoliła producentowi na wdrożenie wielu usprawnień. Po pierwsze zakup na stronie zabezpieczony jest gwarancją zwrotu nawet do 60 dni od zakupu, co pozwoli na spokojne odczucie realnych oszczędności. Drugim udogodnieniem jest darmowa wysyłka, możliwa tylko dla produktów zakupionych na stronie.

Energy Saver pro - blog - oszczędzanie - energia 

Warto również wspomnieć, że częste promocje obniżają koszta zakupu nawet o 50 %. Cena Energy Saver Pro, jaką oferuje strona producenta to zaledwie 278 zł. Więc gdzie kupić nie ma się co zastanawiać, tylko bez wahania wybrać właśnie stronę www.energysaverpro.pl

Energy Saver Pro ceneo – allegro

W poprzednim akapicie przeanalizowaliśmy proces zakupu produktu z uwzględnieniem jego głównego źródła nabycia. Teraz zajmijmy się sprawą zakupu omawianego rozwiązania w najpopularniejszych źródeł zakupowych w naszym kraju. Sprawdzimy zatem występowanie Energy Saver Pro na Allegro lub Ceneo.

Oficjalna polityka dystrybutora omawianego rozwiązania jest całkiem jasna – nie oferuje on swojego produktu za pośrednictwem tego typu portali aukcyjnych. Wynika to z faktu, iż wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Oszczędności wprowadzone w ten sposób pozwoliły na wdrożenie obniżek ceny końcowej produktu z jednej strony, zaś na prowadzenie akcji promocyjnej z drugiej strony, o których już wspominano apropos zniżek sięgających nawet 50 % ceny podstawowej.

PROMOCJA - 50% Energy Saver Pro - KUP JUŻ DZIŚ

Energy Saver pro - Allegro - forum - Amazon Za taką polityką producenta kryje się jednak jeszcze jedna sprawa. Otóż ujednolicając dystrybucję tylko do jednego źródła zakupu, producent zabezpieczył się przed wpływem coraz częściej pojawiających się podróbek oryginalnego produktu. Imitują one wygląd omawianego rozwiązania i przyciągają wzrok, jednakże ich działanie jest trudne do przewidzenia i może doprowadzić do uszkodzenia całej sieci.

Dlatego zakup Energy Saver Pro na Allegro, Ceneo lub w innych, podobnych źródłach zawsze wiąże się ze sporym ryzykiem, a gra niewarta jest świeczki. Dlatego dla pełnej pewności zawsze wybieraj zakup na stronie producenta, pod adresem www.energysaverpro.pl

Podsumowanie

Istnieje prosta możliwość, by zaoszczędzić na zużyciu energii elektrycznej nawet do 75 %, awariach sprzętu, a do tego wspomóc ochronę środowiska. Wystarczy zakupić i wpiąć do instalacji elektrycznej Energy Saver Pro. Urządzenie to bowiem pobiera z sieci prąd i porządkuje jego dystrybucję, dzięki czemu urządzenia podpięte do sieci wykorzystują znacznie mniej energii elektrycznej i znacznie mniej marnują jej w tym procesie w wyniku efektu cieplnego.

Samo urządzenie cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami zarówno ekspertów jak i jego użytkowników. Wskazują oni nie tylko na skuteczność tego rozwiązania, ale przede wszystkim na realne oszczędności liczone nawet w tysiącach w skali roku.

PROMOCJA - 50% Energy Saver Pro - KUP JUŻ DZIŚ

Sam produkt można zakupić w prosty sposób na stronie jego producenta, znajdującej się pod adresem www.energysaverpro.pl. Jest to platforma ułatwiająca nie tylko cały proces do minimum, ale gwarantująca również bezpieczeństwo transakcji w formie zwrotu pieniędzy do 60 dni po zakupie oraz szybką i darmową dostawę.

Ponadto na samej stronie bardzo często pojawiają się akcje promocyjne, pozwalające nabyć produkt po kosztach, często nawet za 50 % ceny podstawowej. Zakup z kolei w innych miejscach i tak wiąże się z ryzykiem zakupu niesprawdzonej podróbki, mogącej uszkodzić instalację elektryczną, jest więc niepotrzebnym ryzykiem.

Dlatego też nie zwlekaj i wprowadź oszczędności w prosty sposób, kupując Energy Saver Pro.

12 komentarzy
 1. Reply
  patrick Styczeń 3, 2018 at 6:05 pm

  Energy Saver Pro dla mnie oznacza oszczędności liczone w setkach 🙂 każdy, kto ma jakiś biznes, powinien w ciemno zainwestować w tego typu urządzenie!

  • Reply
   madziula Styczeń 14, 2018 at 12:42 pm

   Zgadzam się 🙂 mąż długo mnie namawiał, ale ja stronię od takich rzeczy. Dobrze, że mnie przekonał, bo oszczędności są spore.

   • Reply
    haneczqa Styczeń 17, 2018 at 8:06 am

    Ja od koleżanki pożyczyłam na miesiąc, żeby przetestować i po miesiącu sama kupiłam 🙂 mogę polecić z czystym sumieniem, bo naprawdę warto 🙂

 2. Reply
  amanda Styczeń 26, 2018 at 11:32 am

  Na stronie producenta http://www.energysaverpro.pl wyczytałam, że są sytuacje, w których należy kupić więcej niż jedno urządzenie. Ktoś może mi przybliżyć o co chodzi?

  • Reply
   halle Luty 3, 2018 at 6:06 pm

   Jak masz urządzenia, które pobierają dużo mocy w krótkim czasie lub muszą długo pracować w ciągu doby, to powinny mieć swój Energy Saver Pro osobno 🙂

   • Reply
    amanda Luty 14, 2018 at 11:21 pm

    Ale to jak go mam zamontować do tych urządzeń?

    • amanda Marzec 11, 2018 at 12:34 pm

     Dziękuję za wyjaśnienie w tak przejrzysty sposób 🙂

    • halle Luty 19, 2018 at 6:07 pm

     Wystarczy wpiąć w najbliższe gniazdko 😉

    • amanda Luty 28, 2018 at 10:59 pm

     I to będzie działać? Przecież prąd płynie z sieci :/

    • halle Marzec 2, 2018 at 12:08 pm

     Prąd płynie na zasadzie magnetyzmu 🙂 to znaczy, że jak wepniesz w gniazdku obok, to przyciągnięty zostanie najpierw prąd z tego urządzenia.

 3. Reply
  genoveve Marzec 19, 2018 at 12:00 am

  Stosuję od dłuższego czasu i działa ładnie 🙂 nawet starszy sprzęt psuje się rzadziej, a to wiele znaczy 🙂

 4. Reply
  major Marzec 26, 2018 at 6:08 pm

  150 zł w miesiąc? Nie sądziłem, że to zadziała aż tak!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ